הופעות בתקשורת

הופעות בתקשורת – תומר ורשה – עורכי דין, המשרד הגדול והמוביל בישראל בתחום דיני ההגירה והסדרת המעמד בישראל, החל משנת 2002.

11/4/24 הודעה למטופלים סיעודיים ומטפלים סיעודיים

הודעה למטופלים סיעודיים ומטפלים סיעודיים –
אנחנו ממשיכים לעבוד עבורכם במלוא העוצמה גם בוועדות בכנסת, כדי לאפשר לכם לבחור את המטפלים שאתם רוצים ללא מגבלות!
לצד העבודה הרוחבית, חשוב להגיש בקשות פרטניות ולנהל הליכים להסדרת מעמד המטפלים.
אם גם אתם זקוקים להסדרת מעמד למטפל הסיעודי – צרו איתנו קשר בדחיפות.
הדד ליין מתקרב.

10/4/24 קראו על הצלחתנו להשיב לישראל את המטפל ברפואה סינית ד"ר לי הונג-בו שסייע לחולי סרטן וגורש מהארץ.

קראו את הכתבה על הצלחתנו להשיב לישראל את המטפל ברפואה סינית ד"ר לי הונג-בו שסייע לחולי סרטן וגורש מהארץ.
אנו שמחים מאוד שבית הדין לעררים עשה צדק וחסד עם מאות ואלפי חולי סרטן ישראלים, שהתחננו שד"ר הונג-בו יוחזר לישראל לטפל בהם. חבל שמשרד הפנים עצמו לא נענה לכך, וחייב אותנו לנהל הליך משפטי ארוך על גב הנזקקים הישראלים. אנו גאים לסייע לחולי סרטן ישראלים במאבקם על חייהם ורווחתם.

27/5/24 נתן נולד וחי בישראל, הרשויות קבעו שיש לגרשו עם אמו לפולין: "יכול לחיות שם"

תן ירושלמי, ילד ישראלי בן 11 שנולד וגדל בארץ, עלול להיות מגורש לפולין יחד עם אמו על ידי רשות האוכלוסין וההגירה. זאת למרות שכל הגורמים המקצועיים ממליצים להשאירו בישראל לטובתו, והוא קשור עמוקות למדינה – דובר עברית, לומד בבית ספר כאן ורוצה להתגייס לצה"ל.
עו"ד תומר ורשה, המייצג את המשפחה, נלחם במאבק משפטי נגד הגירוש: "לא ברור מדוע הרשות דורשת לגרש ילד ישראלי שגם גורמי המקצוע המליצו על השארתו בארץ".
קראו את הכתבה

16/5/24 הורים זרים של חיילים יכולים להיות מגורשים בגלל 'נוהל'

למה המדינה שהבן שלי משרת בצבא שלה רוצה לגרש אותי?" – כך תוהה אלסי מהפיליפינים, שנאלצה להיפרד מבנה החייל רק בגלל שהיא אזרחית זרה. טימי מהולנד עומד בפני גירוש למרות שבנו מתגייס בקרוב לצה"ל.
זהו מצב אבסורדי לגמרי שבו משפחות נעקרות בגלל בירוקרטיה חסרת לב. הורים שילדיהם נלחמים למען המדינה מסולקים ממנה באכזריות.
עו"ד תומר ורשה מנסה להיאבק בנוהל המשווע לשינוי.
קראו את הכתבה המלאה ואת הסיפורים האישיים

11/3/24 הצלחתנו לסייע ליינן הראשי של יקב הרי גליל

קראו את הכתבה ב-mynet על הצלחתנו לסייע ליקב הרי גליל שנמצא מאות מטרים בלבד מגבול לבנון, להשיג הארכת שהייה של אשרת מומחה ליינן הראשי של היקב, מייקל אברי מאוסטרליה, כדי לאפשר ליקב להתמודד עם המצב הנוכחי בצפון.
המשרד שלנו מסייע לחברות ישראליות ובינלאומיות רבות בהסדרת מעמד למומחים, ונמשיך לעשות זאת גם בעת מלחמה.

6/3/24 המאבק להשיב לאלכסנדרה את תעודת הזהות הישראלית שלה

קראו את הכתבה ב- ynet על מאבקנו להשיב לאלכסנדרה את תעודת הזהות הישראלית שלה.
אלכסנדרה עלתה לארץ בשנת 2022 בעקבות המלחמה באוקראינה יחד עם האפוטרופוסים שלה, טטיאנה ואנדריי, שמגדלים אותה מגיל שנתיים. אלכסנדרה גדלה כבתם לכל דבר ועניין.
לפני שעלו לארץ הובטח להם ע"י משרד העלייה והקליטה שאלכסנדרה תקבל מעמד בישראל וכשעלו אלכסנדרה קיבלה מספר תעודת זהות.
שלושה חודשים לאחר שעלו המשפחה נדהמה לגלות במקרה בעת ביקור בקופת החולים שתעודת הזהות של אלכסנדרה אינה תקפה עוד. למרות פניות רבות של המשפחה למשרד הפנים, רק באוגוסט 2023 המשפחה עודכנה שחלה שגיאה במעמד שניתן לאלכסנדרה בכניסה לישראל מפני שההורים לא אימצו אותה אלא רק קיבלו אפוטרופסות.
מדובר בהתנערות של המדינה מהבטחה מנהלית שניתנה להורים, ושעל בסיסה החליטו להגיע דווקא לישראל במקום לקבל מקלט במדינה אירופית. אנו נחושים להסדיר את מעמדה של אלכסנדרה בישראל ולאפשר למשפחה להישאר מאוחדת.

22/2/24 המאבק לאיחוד המשפחה הפוליאמורית של ברטה, ילנה ואלכסיי

קראו את הכתבה על מאבקנו לאחד את המשפחה הפוליאמורית של ברטה, ילנה ואלכסיי, זוג נשים דו-מיניות נשואות שעלו לארץ מרוסיה מתוך ציונות, ובן זוגן שהכירו ברוסיה לפני עלייתן לארץ.
גם אצלנו מדובר בתקדים ודווקא משום כך מצאנו חשיבות מיוחדת בסיוע למשפחה, על מנת לייצר מרחב מוגן ולגיטימי עבורם ועבור משפחות נוספות שיבחרו בכך. המשפט צריך להתאים עצמו לשינויי המציאות ולהתפתחות החברתית, וכפי שבעבר לא נתאפשר להסדיר מעמד לבני-זוג מאותו מין ואילו כיום זה מובן מאליו, כך אנו נחושים לסלול את הדרך גם עבור משפחה פוליאמורית, שתוכל לנהל את חייה כפי רצונה.

7/2/24 אמו המהגרת של חייל צה"ל תוכר כתושבת ישראל

גאים להשיג תושבות לאמא פיליפינית של חייל ישראלי. אנחנו מוקירים את הקהילה הפיליפינית על תרומתה למדינת ישראל, לקשישים ונזקקים ובייחוד בזמן המלחמה. שמחים להצליח עבורה ולהשיג צדק לחייל צה"ל ואמו.

1/2/24 ראיון בערוץ 9: מסדירים מעמד ליאנה קרטון האוקראינית

התראיינתי בערוץ 9 בנוגע למקרה של יאנה קרטון, אזרחית אוקראינה ובן זוגה הישראלי שהינם ידועים בציבור. יאנה פנתה אלינו כדי להסדיר את מעמדה של בתה בישראל, והצלחנו באמצעות עתירה משפטית להוביל לתקדים שיאפשר לילדיהם של בני זוג ישראלי/ת וזר/ה שאינם נשואים רשמית (ידועים בציבור), שהוכיחו למדינה שהינם חיים ביחד, לקבל מעמד במדינה.

1/1/24 לאחר מאבק של 12 שנה: בני משפחתה של לוחמת כיפת ברזל יקבלו תעודות זהות

בשורות מעולות לפתיחת השנה החדשה
ג'יימי, לוחמת כיפת הברזל האמיצה ומשפחתה יישארו ביחד!
מנכ"ל רשות האוכלוסין אישר את הבקשה המיוחדת שהגשנו להסדרת מעמד עבור משפחתה של ג'יימי, וכעת, כל בני משפחתה יקבלו תושבות ישראלית ויוכלו להמשיך לחיות בבטחה לצידה –
ג'יימי תוכל להפסיק להילחם במדינה, ולהמשיך להילחם עבור המדינה.
טיפלה בתיק בהצלחה עו"ד חן וייס מהמשרד

28/12/23 פריצת דרך בתחום הסדרת מעמד זוגות בינלאומיים ובני משפחתם!

פריצת דרך נוספת בתחום הסדרת מעמד זוגות בינלאומיים ובני משפחתם!
עתירה מוצלחת במיוחד שהוגשה על ידינו בשם לקוחותינו הביאה לשינוי משמעותי ומבורך בנוהל הטיפול במתן מעמד של קטינים נלווים לבני זוג זרים של ישראלים על ידי רשות האוכלוסין.
עתירה זו ביקשה לתקן עוול אשר הביא לאפליה חמורה בין זוגות נשואים לזוגות ידועים בציבור (ביניהם זוגות בקהילה הגאה) בסוגיה המהותית ביותר שקיימת – הזכות לגדל ילדים.
שמחים על החלטת רשות האוכלוסין ונמשיך לפעול לטובת זוגות בינלאומיים באשר הם על מנת לאפשר להם לחיות בכבוד בישראל.

14/12/23 ממשיכים בפעולות ההצלה מגירוש של משפחת החיילת

עזרו לנו להמשיך בפעולות ההצלה מגירוש של משפחת החיילת:
ג'יימי, תושבת ישראל חיילת לוחמת כיפת ברזל, אשר מסכנת את חייה יום יום בהגנה על המדינה, עומדת כבר שנים במצב בלתי אפשרי של סכנה מגירוש אמה המאמצת ושני אחיה הקטנים.
בימים אלה התיק עומד בפני שר הפנים להחלטתו האם לתת מעמד למשפחה או לפרקה.
לאחר פרסום הסיפור בידיעות ו-ynet, היום התראיינתי אצל אמנון לוי בחדשות 13.
בימים אלה של סולידריות ואחדות, התגייסו למען ג'יימי שמסכנת עצמה יום יום בהגנה עלינו – היא אחת משלנו ואסור לנו להפקיר אותה.
אנו קוראים לכם להגיב, לשתף ולפנות לשר הפנים, משה ארבל, שכתובת המייל שלו מצורפת, ולהראות לג׳יימי את תמיכתנו בה ובמשפחתה

12/12/23 עזרו לנו להציל את משפחתה של ג'ימי

עזרו לנו להציל את משפחתה של החיילת מגירוש:
ג'יימי טרישה, חיילת לוחמת כיפת ברזל, אשר מסכנת את חייה יום יום בהגנה על המדינה, נאלצת לחיות תחת איום מתמיד של גירוש אמה המאמצת ואחיה מצד אביה.
ג'יימי, בעלת מעמד קבע, אשר נרשמה לתהליך גיור ומתעתדת להמשיך לשרת בצבא קבע, מנהלת מאבק מול רשות האוכלווסין להסדרת מעמדם בישראל של בני משפחתה.
בימים אלה אנו מדברים רבות על סולידריות ואחדות, זה הזמן להתגייס למען ג'יימי טרישה, שמסכנת עצמה יום יום להגנה על ישראל ועלינו – היא אחת משלנו ואסור לנו להפקיר אותה.
אנו קוראים לכם להגיב, לשתף ולפנות לשר הפנים, משה ארבל, (כתובת המייל שלו: marbel@knesset.gov.il), ולהראות לגי'מי איזה עם נפלא עומד מאחוריה.

30/11/23 דיון בוועדה המיוחדת לעובדים זרים בכנסת ישראל

בדיון בוועדה המיוחדת לעובדים זרים שהתקיים בכנסת פרסתי בפניי חברי הוועדה את הבעיות שנוצרות מאי קיומו של מתווה ברור בנושא העובדים הזרים בענף התשתיות והבנייה והשפעותיהן על משבר הדיור והכלכלה הישראלית.

23/11/23 וועדת העובדים הזרים בכנסת ישראל – בקשה לתיקון החקיקה בנושא אשרות העובדים הזרים בתחום הסיעוד

צפו בבקשתי לתיקון החקיקה בנושא אשרות העובדים הזרים בתחום הסיעוד ליו"ר וועדת העובדים הזרים במהלך דיון בכנסת, בשאיפה לאפשר לאלפי משפחות לקבל את הטיפול הסיעודי שיקיריהם כה ראויים וזקוקים לו.

16/11/23 וועדת העובדים הזרים בכנסת ישראל – הצגת המציאות החדשה בענף הבניה בעקבות המלחמה

צפו בדיון הסוער שקיימתי בכנסת במהלך וועדת העובדים הזרים, בו הצגתי בפני הועדה את המציאות החדשה בענף הבנייה בעקבות המלחמה, והשלכותיה הכלכליות על חברות ותאגידים בענף>>

13/11/23 וובינר – השפעות המלחמה על תחום הטיפול הסיעודי

צפו בוובינר המיוחד שקיימתי בנושא השפעות המלחמה על תחום הטיפול הסיעודי, המאבק שאני מנהל בכנסת להקלה על קבלת האשרות השונות בזמנים אלו, והמענה המיוחד שאנו מספקים למטפלים ולמשפחות מטופלים בעת המלחמה>>
בני משפחה של מטופלים הזקוקים לטיפול סיעודי? נשמח לסייע גם לכם בתהליך ולהבטיח את טובתם של יקירכם בעת קשה זו.

7/9/23 וובינר – פרי אור תפצה ביותר מחצי מיליון שקלים סטודנטים זרים שהועסקו על ידה בשכר מזערי

זוכרים את מקרה הניצול המזעזע של חברת "פרי אור" שנחשף בשנת 2018 במהדורה המרכזית, בחדשות 12, במסגרתו סטודנטים שהגיעו לארץ מבורקינה פאסו כמתנדבים כדי ללמוד חקלאות נוצלו והפכו לעובדים בשכר מזערי ומקומם בבית האריזה של ״פרי אור״?
השבוע, 5 שנים לאחר מכן, הצדק יצא לאור. לאחר מאבק עיקש של משרדנו, בית המשפט פסק פיצוי של יותר מחצי מיליון שקלים(!!!) ונתן מסר חשוב לחברת פרי אור שפעלה בניגוד לחוק. מדובר בתקדים חשוב נגד חברה ציבורית שניצלה אוכלוסיה מוחלשת ואנו בטוחים שתקדים זה ימנע ניצול דומה של חברות נוספות בעתיד.

3/9/23 ראיון באולפן YNET בעקבות אירועי האלימות של מבקשי המקלט האריתריאים

בעקבות אירועי האלימות של מבקשי המקלט האריתריאים בשבת, הוזמנתי להתראיין על המצב באולפן ynet כמי שעוסק בתחום ההגירה שנים רבות. אין הצדקה לאלימות בשום צורה, אבל אפשר לנצל את העלייה לסדר היום כדי לפתור את המחדל החמור והמתמשך של משרד הפנים, שנמנע שנים רבות מלברר את בקשות המקלט וכך מונע גירושם של תומכי המשטר האריתריאי ומתן מעמד פליט למתנגדיו.

27/8/23 מסייעים ליתום אוקראיני שסורב כניסה והוחזק במעצר בנתב"ג

בסוף השבוע הרשת רעשה וגעשה בעקבות פרסום על ילד יתום מאוקראינה, בן 10, שהגיע לארץ עם דודו שנשוי לישראלית, אך סורב כניסה והוחזק במעצר בנתב"ג לצורך גירושו.
למרות כניסת השבת, פעלנו במלוא הכוח, וכבר ביום שישי עו"ד אסף וייצן ונועם גרינצייג, ממשרדנו, הגישו ערר דחוף לבית הדין לעררים בתל אביב כדי למנוע את הגירוש ולאשר את הכניסה לארץ.
תוך זמן קצר שניהם שוחררו בערבות והורשו להיכנס לארץ למשך שלושה חודשים, בהחלטתו של מנכ״ל הרשות אייל סיסו.
"אנחנו שמחים מאוד שבעקבות המהלך המשפטי שנקטנו והפרסום שלו ב-ynet, קיבל ראש מינהל האוכלוסין, אייל סיסו את ההחלטה האנושית והנכונה והורה לשחרר את הילד ודודו מבלי להמתין ליום ראשון בבוקר, תוך הותרת יתום בן עשר במעצר מיותר ואכזרי בשדה התעופה".

24/7/23 דיון בוועדה בכנסת בנושא חוק הדרכונים

צפו בדיון החשוב בוועדה בכנסת בו השתתפתי בנושא חוק הדרכונים – החוק החדש המסמיך את שר הפנים לסרב להעניק דרכון ישראלי לעולה אשר טרם השתקע בישראל – בה אני פורס בפני הוועדה את הכשל הלוגי בין התיקון לחוק לבין המציאות, ומסביר מה ראוי לעשות כדי להשיג את היעד האמיתי

22/6/23 גפן נשארת בארץ!

גאים ונרגשים להודיע כי גפן נשארת בארץ!
כמובטח, לא הפסקנו להילחם עד שההחלטה האכזרית לגרש את גפן גטהון בת ה- 8 יחד עם אימה חזרה לאתיופיה אחרי שאיבדה את אביה תבוטל – והשבוע זה סוף סוף קרה!
צפו בריאיון המרגש שקיימנו בערוץ 13 יחד עם גפן ודודה הנרגשים>>

14/6/23 טימור מינגלוב בן ה-15 עדיין ממתין לקבל אישור פורמלי ממשרד הפנים

יש מקרים שלא יכולים לחכות.
צפו בראיון שלי בערוץ ספורט 5 על המקרה המקומם של הספורטאי המצטיין הצעיר טימור מינגלוב בן ה-15, שגם לאחר המלצות של ראשי הענף ושר הספורט הנוכחי, ח"כ מיקי זוהר, להעניק לו אזרחות כבר עכשיו (כשהוא בכל מקרה עתיד לקבל אזרחות עוד כשנתיים וחצי לפי חוק!), עדיין ממתין לקבל אישור פורמלי ממשרד הפנים ובינתיים לא יכול לייצג את ישראל בתחרויות החשובות בעולם הספורט>>
מקווים ששר הפנים משה ארבל יקבל את ההחלטה הנכונה והמתבקשת לטובת טימור, ולטובת עולם הספורט וענף ההתעמלות בישראל.

12/6/23 מדינת ישראל נגד גפן

מדינת ישראל נגד גפן בת ה-8.
צפו בסיפורן קורע הלב של גפן גטהון ואימה, אשר הצטרפו לאחרונה לייצוג במשרדנו.
הן איבדו את היקר להן מכל ועכשיו עומדות בפני גירוש לאתיופיה, שיטלטל את חייהן וימנע מגפן הקטנה אזרחית ישראלית, חיים בטוחים בארץ.

16/5/23 מבטלים את הגירוש של גפן בת ה-9 ואימה!

הבוקר התראיינתי בהעולם הבוקר בערוץ 13 סביב המאבק שלנו לביטול הגירוש של גפן בת ה-9 ואימה. בראיון ציינתי שאנו מצפים משר הפנים וראש רשות האוכלוסין לבטל את ההחלטה ולא להסתתר מאחורי אמתלא של החלטת בית משפט שבסך הכל החליט לא להתערב בהחלטת הרשות. פנינו לבית המשפט העליון כדי שהגירוש יבוטל.

11/5/23 זה הזמן להפסיק עם הוראת השעה

זה הזמן להפסיק עם הוראת השעה. הפתרון כבר כאן.
צפו בדיון של וועדת עובדים זרים בכנסת בנושא הסיעוד בו השתתפתי ובמסגרתו הגשתי נייר עמדה על פתרון הבעיה הנוכחית וכיצד ניתן לפתור אותה, ובהקדם.

4/5/23 משאירים את אמו של החייל בישראל

קראו במעריב על מאבקנו הצודק נגד גירושה של אמו של חייל ישראלי, שגידלה אותו בישראל כל חייו וכעת משרד הפנים דורש להפריד ביניהם, למרות הלכות משפטיות ברורות.
חיילי צה"ל הם הלב של המדינה ואנחנו נעשה הכל כדי שחייל צה"ל לא יישאר לבד בארץ בכפייה!

30/4/23 משנים את ההחלטה בעניינה של גפן גטהון

צפו בראיון המרגש שהיה לנו הבוקר בערוץ 13 אצל גאולה אבן-סער, לגבי הילדה המתוקה גפן גטהון בת ה-9, ישראלית, שמשרד הפנים רוצה לגרש לאתיופיה עם אמה, לאחר שאביה נפטר מסרטן. כמה אטימות ורוע לב. התיק הגיע אלינו לאחרונה ולא ננוח עד לשינוי ההחלטה, בפניה החדשה שאנו עורכים לשר הפנים החדש משה ארבל. שתפו ותמכו

16/3/23 המאבק שלנו להשגת אזרחות למתעמל המצטיין

ישראל מפספסת מדליות בהתעמלות כי משרד הפנים מתמהמה באישור אזרחות לתקווה הבאה של ישראל, הנער בן ה-14 טימור מינגלוב.
טימור הוא תושב ישראל שאמור לקבל אזרחות ישראלית עוד שנתיים, אבל בגיל הזה בהתעמלות – שנתיים הן נצח. כל בכירי הענף תומכים בהתאזרחותו כולל שר הספורט! אבל בינתיים, משרד הפנים פשוט לא מחליט בבקשה. תחרות אחת כבר התפספסנו ובחודש הבא יש את אליפות העולם והכנה לאולימפיאדה. לא חבל?

7/3/23 הבעיה בענף הסיעוד

קראו ושתפו כתבה חשובה על הבעיה בענף הסיעוד והנזק לישראלים נזקקים רבים, דרך סיפורו העצוב של הלקוח שלנו הנער גילעד פרידמן:
קשישים ונכים ישראלים רבים חסרי אונים בשל תקלה בחוק שמונעת משר הפנים לאשר להם את בחירת המטפלים הסיעודיים! זה עוול עצום שמחייב התעוררות של שר הפנים והממשלה. יש לנו פתרון וצריך ששר הפנים יאמץ אותו.
הפיצו ושתפו כדי לעורר מודעות. המשרד שלנו מוביל את המאבק של הנכים והקשישים לבחירה חופשית של מטפלים זרים. אסור שהמדינה תמנע מנזקקים ישראלים לבחור בעצמם את מי שיטפל בהם 24/7.

16/02/23 כנסת ישראל

גם מול ההרכב החדש של ועדת עובדים זרים בכנסת, אני ממשיך להילחם עבור לקוחותינו בענף הסיעוד – על זכותם של מטופלים קשישים ונכים ובני משפחותיהם לבחור להם את המטפל/ת הסיעודי שבחרו בו. זוהי חובה מוסרית של המדינה, ואני הצגתי ליו"ר הועדה החדש את המצוקה ואת הצורך. נמשיך לעשות כל שנוכל כדי להשיג את זה!

16/02/23 כנסת ישראל

גם מול ההרכב החדש של ועדת עובדים זרים בכנסת, אני ממשיך להילחם עבור לקוחותינו בענף הסיעוד – על זכותם של מטופלים קשישים ונכים ובני משפחותיהם לבחור להם את המטפל/ת הסיעודי שבחרו בו. זוהי חובה מוסרית של המדינה, ואני הצגתי ליו"ר הועדה החדש את המצוקה ואת הצורך. נמשיך לעשות כל שנוכל כדי להשיג את זה!

15/2/23 ועדת עובדים זרים בכנסת

גם מול ההרכב החדש של ועדת עובדים זרים בכנסת, אני ממשיך להילחם עבור לקוחותינו בענף הסיעוד – על זכותם של מטופלים קשישים ונכים ובני משפחותיהם לבחור להם את המטפל/ת הסיעודי שבחרו בו. זוהי חובה מוסרית של המדינה, ואני הצגתי ליו"ר הועדה החדש את המצוקה ואת הצורך. נמשיך לעשות כל שנוכל כדי להשיג את זה!

8/2/23 משאירים אצל פרופ' אביתר נבו את רודי

פרופסור אביתר נבו, חתן פרס ישראל, בן 94, מגדולי החוקרים והמדענים בתחום הביולוגיה בעולם, ממקימי אוניברסיטת חיפה, חוקר פעיל גם היום, אב שכול – וגם הוא עומד בפני הבירוקרטיה הנוקשה של רשות האוכלוסין, שמסרבת לאפשר לו להיעזר במטפל שמטפל בו כבר שנה שלמה, כל זאת בשעת משבר הקורונה!
צפו בכתבה וכיצד אנו נלחמים להשיג לו שלוות נפש ולאפשר לו להשאיר אצלו את המטפל רודי.

18/1/23 רפורמת לוין תפגע בכל אחד מאיתנו

רפורמת לוין תפגע בכל אחד מאיתנו, בלי קשר לשיוכנו הפוליטי.
קראו טור שפרסמתי היום בynet, כעורך דין שעוסק כל היום בהגנה על זכויות אדם!

12/1/23 משפחת סמואל

עו״ד תומר ורשה המייצג את המשפחה אמר:
״המקרה של משפחת סמואל ממחיש את האטימות שיש ברשות האוכלוסין כלפי משפחה שתופסת את עצמה כיהודיה, למדה שמרה יהדות כל חייה תוך כדי סכנה גדולה בפקיסטן והגיעה לישראל כדי להתגייר באופן ממלכתי ורשמי במטרה להצטרף כדת וכדין לעם היהודי."