אשרות עבודה

עו"ד יהודים ופלשמורה

עו"ד יהודים ופלשמורה – כל יהודי זכאי לעלות לישראל; גם מי שהוא בן-זוג של יהודי, גם מי שהוא בן ונכד של יהודי ובני-זוגם; אך מיהו יהודי? איך מוכיחים את היהדות? מה לגבי בני-משפחה אחרים? האם ניתן להביאם ארצה גם אם אינם זכאים למעמד? הנושא סבוך ולעתים פניה למשרד הפנים תוביל לקבלת תשובה שאינה מדוייקת ובבירור מקצועי יימצא כי דווקא מגיעים מעמד וזכויות.

התמונה מורכבת במיוחד כשמדובר בעליית בני הפלשמורה מאתיופיה. אלפים רבים ממתינים שנים ארוכות באתיופיה לעלות ארצה ולהתאחד עם בני משפחותיהם בארץ. משרדנו מתמחה בהעלאת אתיופים ארצה והצליח להביא לישראל גם כאלה שהמתינו באתיופיה שנים ארוכות.

העלייה המאורגנת של בני הפלשמורה בסיוע ופיקוח של המדינה הגיעה לסיומה בשלהי חודש אוגוסט 2013 אך גם בימינו אנו ממשיכה העלייה העצמאית וגם כיום צאצאי פלשמורה המתגוררים בישראל רשאים ומוזמנים להגיש בקשה להעלות את בני משפחתם לישראל. הבקשה מוגשת למשרד הפנים כאשר תקדימי העבר הם שמלמדים אותנו כי עוד לפני הגשת הבקשה מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בתחום וזאת על מנת לוודא שהבקשה כוללת את כל המסמכים והאישורים שיסייעו בקבלתה של התשובה החיובית. יתרה מזאת, חשוב לזכור כי גם אם הגשתם בקשה ונעניתם בשלילה, לא מדובר בסוף פסוק משום שניתן לפנות לבית המשפט ולבקש ממנו לבחון את סבירות החלטתו של המשרד הפנים בהתאם לנסיבות המקרה.משרדנו מתמחה במתן ייעוץ וליווי משפטי צמוד לצאצאי פלשמורה המעוניינים להעלות לישראל את בני משפחותיהם. אנו מעניקים ללקוחותינו את המעטפת המשפטית המקיפה ביותר ומסייעים הן בארגון החומרים ובהגשת הבקשות הראשונות – והן בהליכי ערעור במידה ועולה בהן צורך. צרו עמנו קשר עוד היום והגיעו לפגישת ייעוץ ראשונית שבמהלכה נבחן את המקרה האישי שלכם ונתווה את האסטרטגיה הנכונה והמתאימה ביותר להשגת היעד הנכסף בזמן הקצר ביותר.

בכדי לקבל את התמונה המלאה ולהימנע מקבלת מידע סותר ומבלבל חשוב מאוד לפנות למשרד עורכי דין המתמחה בטיפול בנושא ההגירה והסדרת המעמד בישראל. צרו עמנו קשר עוד היום לתיאום פגישת היכרות וייעוץ ראשונית אשר במהלכה נלמד את החומרים העומדים לרשותכם ונתווה את האסטרטגיה הנכונה והמתאימה ביותר לצרכים שלכם כך שההליך יסתיים במהירות האפשרית ולשביעות רצונכם המלאה

בכל מקרה של ספק צרו קשר עם המשרד להדרכה ובחינה של התיק.

מעוניין במידע אודות עו"ד יהודים ופלשמורה
עו"ד יהודים ופלשמורה
עו"ד יהודים ופלשמורה