אודות - Tomer Warsha

ברוכים הבאים
ברוכים הבאים למשרדנו – משרד “תומר ורשה – עורכי דין”, המשרד הגדול והמוביל בישראל בתחום דיני ההגירה והסדרת המעמד בישראל, החל משנת 2002.
אנו עוסקים בכל סוגיות המעמד בישראל, החל מהסדרת מעמד לבני זוג מעורבים, נשואים או ידועים בציבור, דרך ייצוג עובדים זרים, מומחים, מבקשי מקלט, פליטים ומעסיקים – וכלה בטיפול במקרים הומניטריים ושחרורים ממשמורת.
תחום המעמד בארץ הוא סבוך ודורש מומחיות מדוייקת והכרת כל דקויות הטיפול מול משרד הפנים ובתי המשפט השונים. אנחנו עושים את זה בהצלחה רבה כבר יותר מחמש עשרה שנים, ומרוכזים רק בסוגיות אלו, מבלי להתפזר לתחומי משפט אחרים. הידע והניסיון שצברנו הוא זה שעושה את ההבדל בין כשלון והצלחה, ויעידו כל סיפורי ההצלחה שלנו, גם במקרים מורכבים ומסובכים שאחרים לא הצליחו לסייע, וגם ההפניות הרבות שמגיעות אלינו ממשרדי עורכי דין, פרקליטים, שופטים ועוד.
אנחנו מזמינים אתכם לצפות בסרטוני המלצות של לקוחותינו, המעידים יותר מכל על איכות המשרד ועל מידת הבטחון והשקט שאנו מעניקים ללקוחותינו, ולהתרשם גם מהופעות המשרד בתקשורת לרבות בתכניות הרדיו ובערוצי הטלוויזיה השונים.
לבסוף, אתם מוזמנים לבקר גם בעמוד הפייסבוק שלנו ובערוץ היוטיוב שמכיל הרצאות שלנו בסוגיות שונות, על היבטים חשובים בהליך מדורג לבני זוג, סוגיות הומניטאריות ועוד. תרגישו חופשי ליצור קשר ולהתייעץ איתנו. לעתים ייעוץ מקדים חוסך תקלות, עיכובים וכספים מיותרים. בהצלחה!

 

פרופיל המשרד
למן הקמתו בשנת 2002, עורכי הדין במשרד פועלים ומיישמים באדיקות שלושה עקרונות יסוד המלווים אותנו בכל תיק: רדיפת צדק, מקצוענות ללא פשרות, ועמידה נחושה מול השרירות השלטונית.
מגוון הלקוחות שייצגנו וכמות סיפורי ההצלחה שבהם היה מעורב משרדנו הם שסייעו לנו לבדל את המשרד ולבסס אותו כמוביל בתחומו במדינת ישראל, ולקשת רחבה של לקוחות – להמליץ על המשרד בפני חבריהם.
מעצם טבעם, דיני ההגירה והסדרת המעמד הם תחומים המחייבים שילוב ייחודי של שתי מיומנויות יסוד הכרחיות: היכרות מקצועית מעמיקה ויסודית עם לשון החוק ועם טיבם של ההליכים הבירוקרטיים לצד היכולת להעניק יחס אישי וצמוד לכל אחד ואחת מהלקוחות הנמצאים ממילא במרבית המקרים בעיצומה של תקופה מורכבת המחייבת התנהלות רגישה וזהירה. אנו מודעים לכך שמשרדנו מטפל בתיקים שבהם עתידם האישי או המשפחתי של לקוחותינו מונח על הכף, ומכאן שמעולם לא נותיר דבר ליד המקרה ונעבוד ללא לאות בכדי שכל תיק יסתיים לשביעות רצונם המלאה.
המשרד מתמחה בפיצוח תיקים מורכבים ובהתוויית דרך הפעולה המתאימה והאסטרטגיה האופטימלית לכל תיק ותיק, ובשל ניסיונו – יודע לנתח את סוג הטיפול הדרוש מראשיתו ולחתור לעבר המטרה באופן מיטבי. אחוזי ההצלחה של המשרד הם הגבוהים ביותר בענף, ולא בכדי מצאו לקוחות רבים של המשרד את הזמן והרצון להצטרף ולהמליץ על המשרד ולהביע כך את הערכתם. צוות המשרד יעניק לכם את הבטחון, השלווה והידיעה שהגעתם למקום הנכון ועניינכם מטופל על הצד הטוב ביותר!
לבסוף, עבורנו במשרד “תומר ורשה – עורכי דין” , דיני ההגירה והסדרת המעמד הם לא עוד תחומי עיסוק מקצועיים כי אם תשוקה המהווה חלק בלתי נפרד מחייהם המקצועיים וגם האישיים של של עורכי הדין העובדים במשרד – לסייע לחלש, לתקן עוולות, ולשנות את יחסי הכוחות מול הבירוקרטיה המתישה והממשל.
אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום ולהגיע אלינו לפגישת ייעוץ ראשונית ולא מחייבת שבמהלכה נעמוד על פרטי המקרה ונתווה יחד את אסטרטגיית הפעולה המתאימה ביותר עבורכם.